| MOQ: | 1 |
| 価格: | $100 |
| 標準梱包: | 木製 |
| 配達期間: | 2~3週間 |
| 支払方法: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 1500L |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Design Pressure | 0.6 PMG |
| Operating Pressure | 0.20 - 0.40 PMG |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Tank Thickness | 4mm |
| Tank Volume | ≥1500L |
| Tank Diameter | 1308mm |
| Pallet Size | 1308 * 1308 * 100mm |
| Eyewash Flow Rate | ≥11.4L/min |
| Shower Flow Rate | ≥76L/min |
| Shower Head Diameter | ≥510mm |