| ขั้นต่ำ: | 10 |
| ราคา: | $30 |
| ระยะเวลาการจัดส่ง: | 2-3 สัปดาห์ |
| วิธีการชำระเงิน: | L/C, D/A, D/P, T/T ตะวันตกสหภาพ |
| ความสามารถในการจัดหา: | 12L |
| Brand | BOHUA |
| Model | 0204-0782A |
| Production Standards | GBT38144.1/2-2019, US ANSIZ358.1 -2014 |
| Capacity | 12L |
| Functional Capacity | 12L |
| Eyewash Bucket & Trolley Material | ABS material, acid and alkali resistant, not easy to fade and age, resistant to corrosion by strong acids, alkalis, salts, oils and other chemical substances |
| Gross Weight | 5kg |
| Net Weight | 4kg |
| Packing Size | L*W*H=330*300*720mm |
| Product Size | L*W*H=280*250*950mm |
Widely used in nuclear energy, power plants, medical treatment, chemical industry, petroleum, shipping, electronics, metallurgy, printing and dyeing, education and scientific research, and other industrial fields.
It is recommended to replace the solution in the container every week and clean the liquid container at least once a month. Use a clean water preservative (purchased separately) to ensure the eyewash liquid remains effective for up to 120 days.